?

ЛІБЕРАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ

свобода - це обов'язок

Social capital

  • less than 10
Name:
Лiберальний Український Клуб
Location:
External Services:
Ліберальний Український Клуб - це дискусіно-тренувальний майданчик для політиків, експертів та громадських діячів, що сповідують ліберальні цінності та принципи.Відтепер ЛУК представлений як спільнота в ЖЖ.
Сподіваємось на фахову аргументаційну дискусію людей, які переконані, що поступ України неможливий без ідей лібералізму. Ми готові до дискусії з представниками інших ідеологічних течій, якщо вона буде носити коректний і аргументований характер. В українській політиці так багато коньюктури і тактики, та ми хочемо розбавити її дискусіями про стратегію і принципи. Ми розраховуємо не тільки на актуальну дискусію, а на активне спілкування спільної прямої інтелектуальної дії.
nato, Європа, Європейська інтеграція, Європейський Союз, Батьківщина, ГУАМ, Европа, Европейская интеграция, Европейский Союз, Киев, Київ, Комітет "За Правду!", Конституция, Конституція, НАТО, Нация, Нація, ПОРА, Політика, Помаранчева революція, Пора, Путин, Путін, Россия, Росія, Спротив, Тимошенко, Украина, Україна, Ющенко, антиглобалізм, вибори, выборы, гражданская деятельность, гражданский патриотизм, гражданское общество, громадська діяльність, громадянське суспільство, громадянський патріотизм, демократия, демократія, дискуссия, дискусія, журналистика, журналістика, история, козацтво, компроміси, консерватизм, либерализм, либеральная дискуссия, либеральный национализм, ліберальна дискусія, ліберальний націоналізм, лібералізм, национальные интересы, нацонализм, національні інтереси, націоналізм, ненасильницький спротив, парламентаризм, политика, політика, правозахист, правозащита, процес, процесс, революция, революція, республика, республіка, реформа, свобода слова, солидаризм, солідаризм, солідарність, суверенитет, суверенітет, теория госсударства и права, теорія держави і права, толерантность, толерантність, философия, філософія, історія

Social capital

  • less than 10

Statistics